اخبار

تلاش و گشت زنی شبانه‌روزی اکیپ تخلفات آبفا پیشوا جهت شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در نقاط مختلف شهر

تلاش و گشت زنی شبانه‌روزی اکیپ تخلفات آبفا پیشوا  جهت شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در نقاط مختلف شهر

تمامی انشعابات غیرمجاز آب در پیشوا با تلاش و پیگیری بی‌وقفه اکیپ آبفا شناسایی و جمع‌آوری می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: متأسفانه افرادی که از انشعابات غیرمجاز آب استفاده می‌نمایند به‌صورت بی‌رویه حجم زیادی از آب شرب شهری هدر می‌دهند و با توجه به این‌که منابع آبی بسیار محدود و تأمین آب شرب و آب‌رسانی به شهروندان پیشوا با تلاش شبانه‌روزی همکاران انجام می‌شود به همین منظور تمامی این انشعابات غیرمجاز شناسایی و جمع‌آوری می‌شوند.

محمدرضا رمضان زاده با اشاره به این‌که انشعابات غیرمجاز علاوه بر تلفات آب، سبب چالش در آب‌رسانی می‌شوند، افزود: در اواسط تیرماه امسال با گشت زنی بی‌وقفه اکیپ تخلفات 10 فقره انشعاب غیرمجاز که بر روی خطوط انتقال آب نصب‌شده بودند با همکاری و مساعدت نیروی انتظامی شهرستان کشف و قطع و افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اضافه نمود: افرادی که به‌صورت غیرقانونی اقدام به نصب انشعاب بر روی خطوط انتقال آب می‌کنند، آسیب و خسارات جبران‌ناپذیری به تأسیسات آب‌رسانی وارد می‌نمایند و شرکت آبفا نیز با این افراد برخورد قانونی می‌نماید.

رمضان زاده تصریح کرد: انشعابات غیرمجاز مذکور حجم زیادی از آب شرب شهری را در بخش کشاورزی، دامداری و باغداری هدرمی دادند و باعث افت فشار شبکه توزیع شهری می‌شدند که شناسایی و جمع‌آوری شدند.

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.