اخبار

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب با حضور مسئولین و شهروندان پاکدشت در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب با حضور مسئولین و شهروندان پاکدشت در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب با حضور نماینده مردم شریف شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و بانوان خانه‌دار داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این کارگاه آموزشی همچنین معاون فرماندار و شهردار، بخشدار مرکزی و ریاست شورای شهر پاکدشت و مدیرعامل و تعدادی از مدیران شرکت حضور داشتند.

در ابتدای این نشست مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت طی سخنانی اظهار داشت: اگر مدیریت مصرف آب از خانواده‌ها انجام شود ۲۰ درصد در مصرف این مایه حیاتی صرفه‌جویی می‌شود و حضور دو گروه بانوان و کودکان در عرصه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب می‌تواند آینده درخشانی را برای کشور رقم بزند.

فرهنگ دلیر افزود: هرکجا آموزش به‌ویژه آموزش روش‌های صرفه‌جویی آب را از سنین پایین آغاز نمودیم با موفقیت روبرو شدیم و نتیجه مطلوبی حاصل شد و در عرصه فرهنگ‌سازی نقش‌آفرینی خوبی را در سطح جامعه شاهد بودیم.

در ادامه این نشست نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب را همچون امربه‌معروف برشمرد و افزود: مشارکت همه مردم و مسئولین در فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف بهینه آب امری ضروری است و همه پیام‌آور و ترویج کننده مصرف بهینه آب در جامعه باشیم که این خود امربه‌معروف است.

دکتر قمی بابیان این مطلب که مردم کشور ما در همه صحنه‌های انقلاب سرافراز و سربلند بودند، خاطرنشان کرد :آب احیای فرهنگ عاشورا است و ما ایرانی‌ها با این فرهنگ آشنا هستیم و نمونه آن را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نشان داده‌ایم، ملت ایران فرزندان برومند رمضان و عاشورا هستند و روحمان با این فرهنگ عجین است.

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.