اخبار

در هفته صرفه‌جویی آب مشترکین پیشتاز در مدیریت مصرف و صرفه‌جویی شناسایی و تقدیر شدند

در هفته صرفه‌جویی آب مشترکین پیشتاز در مدیریت مصرف و صرفه‌جویی شناسایی و تقدیر شدند

باهدف فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب مشترکین کم‌مصرف شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در هفته صرفه‌جویی آب شناسایی و موردتقدیر قرار گرفتند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این خصوص گفت: تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف آب نقش مهمی در این زمینه دارد و از تلفات آب در تمامی بخش‌های مصرف جلوگیری می‌کند.

سعید محمدیان بابیان این مطلب که استفاده از ابزارهای انگیزشی و تشویقی در سال‌های اخیر در برنامه‌های کاری هفته صرفه‌جویی آب قرار گرفت، تصریح کرد: در هفته صرفه‌جویی آب علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی که در بین اقشار مختلف مردم انجام می‌شود در راستای تنوع‌بخشی به این اقدامات با به‌کارگیری مکانیزم های ترغیبی و تشویقی، مشترکین کم‌مصرف شناسایی و تقدیر شدند.

وی افزود: با همکاری و هماهنگی‌های انجام‌شده با حوزه معاونت مشترکین، در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا، مشترکین پیشتاز مدیریت مصرف آب در بخش‌های خانگی، اداری و تجاری شناسایی شدند و بر اساس بررسی‌های به‌عمل‌آمده از انشعابات و محاسبات دقیق صورت گرفته مشخص شد این مشترکین پائین تر از دامنه الگوی مصرف، آب مصرف کردند.

محمدیان اضافه نمود: در بخش مشترکین ادارات، اداره راه ترابری ورامین، فرمانداری قرچک و هلال‌احمر شهرستان‌های پیشوا و پاکدشت درزمینهٔ مدیریت مصرف آب اقدامات مطلوبی انجام دادند و مصرف آب این ادارات نسبت به سال گذشته کاهش یافت و به‌عنوان مشترکین کم‌مصرف اداری شناخته شدند.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی افزود: در بخش مشترکین خانگی، زهرا کارخانه از ورامین، علی‌اکبر جعفری از پیشوا امیر موسی آغوشانی ساکن قرچک و نجات امیری و فریده پارسا شهروندان پاکدشتی ضمن رعایت الگو مصرف حتی کمتر از آن مصرف آب داشتند.

۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۳۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید