اخبار

جشنواره تابستانه حامیان آب در هفته صرفه‌جویی برگزار شد

جشنواره تابستانه حامیان آب در هفته صرفه‌جویی برگزار شد
 

باحضورنماینده مردم شریف شهرستان پاکدشت درمجلس شورای اسلامی و شهروندان جشنواره تابستانه حامیان آب در پارک دانشجو این شهرستان همزمان با پنجمین روز هفته صرفه‌جویی برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص این جشنواره گفت: این جشنواره فرهنگی و هنری به‌منظور فرهنگ‌سازی و مشارکت هر چه بیشتر خانواده‌ها در مدیریت مصرف آب با دعوت از گروه نمایشی در تابستان سال 98 برگزار شد.

سعید محمدیان با اشاره به افزایش دما و مصرف آب در ایام تابستان، خاطرنشان کرد: با اجرای این جشنواره مشکلات و محدودیت در حوزه آب و همچنین روش‌های صحیح مصرف این مایه حیاتی در قالب نمایش‌های مفرح و شاد برای شهروندان پاکدشت به تصویر کشیده شد.

وی افزود: مشارکت کودکان و نوجوانان در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب بسیار تأثیرگذار است و به همین منظور در جشنواره تابستانه حامیان آب با راه‌اندازی اتاق گریم و برگزاری مسابقه‌های هنری و نمایشی در بین این اقشار، مقوله مهم مدیریت مصرف آب برای آنان بازگو شد.

محمدیان اضافه نمود: در حاشیه این جشنواره به‌منظور تشویق و ترغیب مردم به مصرف درست آب از مشترکین کم‌مصرف با اهدا هدایایی تقدیر به عمل آمد.

۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۳۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید