اخبار

جلسه هم‌اندیشی با فرماندار پیشو ا باهدف عبور از بحران کم‌آبی در فصل تابستان

جلسه هم‌اندیشی با فرماندار پیشو ا باهدف عبور از بحران کم‌آبی در فصل تابستان

طی نشستی با حضور فرماندار شهرستان پیشوا مسئله تأمین آب شرب موردنیاز شهروندان این شهر در فصل تابستان و ایام پیک مصرف موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این نشست که در دفتر فرماندار شهرستان پیشوا برگزار شد معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت، مدیر دفتر تأمین آب و مدیر آبفا این شهرستان حضور داشتند.

مدیر آبفا شهرستان پیشوا در این نشست با اشاره به اقدامات انجام‌شده جهت عبور از بحران کم‌آبی در ایام تابستان، اظهار داشت: در این راستا برنامه‌ها و اقدامات مختلفی در دستور کار است که اجرای عملیات احیا و مهندسی مجدد منابع تأمین آب و افزایش ظرفیت انتقال آب به شبکه توزیع شهری با اجرای خطوط انتقال، انجام شد.

محمدرضا رمضان زاده افزود: شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز که متأسفانه سبب تلفات حجم زیادی از آب شرب در بخش‌های کشاورزی و دامداری می‌شود نیز در برنامه کاری قرار دارد که به‌صورت شبانه‌روزی توسط اکیپ تخلفات در حال انجام است.

فرماندار شهرستان پیشوا در این نشست با مثبت ارزیابی کردن عملکرد امور آبفا این شهرستان جهت آب‌رسانی به مردم در ایام پیک مصرف، خواستار هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی و دولتی شهرستان در این زمینه شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید