اخبار

ارتقا خدمات آب‌رسانی در ورامین با اجرا اصلاح و نوسازی خطوط شبکه توزیع آب شهری

ارتقا خدمات آب‌رسانی در ورامین با اجرا اصلاح و نوسازی خطوط شبکه توزیع آب شهری

کیفیت خدمات آب‌رسانی در مناطق کوی فرهنگیان قشقایی دوم و هجده متری منتظران ورامین با اجرای عملیات اصلاح شبکه توزیع شهری ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب  و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان ورامین گفت: باهدف مدیریت مصرف، جلوگیری از تلفات آب و جلب رضایت مشترکین عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آب‌رسانی در برخی از نقاط شهرستان ورامین با اجرای لوله‌گذاری انجام شد.

علیرضا علیکایی با اشاره به اجرای بیش از هشت کیلومتر اصلاح شبکه آب‌رسانی در سال گذشته، افزود: با توجه به قدمت و فرسودگی خطوط شبکه توزیع آب شهری در ورامین، عملیات اصلاح و نوسازی آن به‌صورت مستمر در حال پیگیری و اجراست و در اردیبهشت‌ماه سال جاری نزدیک به یک و نیم کیلومتر لوله‌گذاری جهت اجرای این طرح در مناطق مذکور اجرا شد.

وی تصریح کرد: اصلاح و نوسازی شبکه با اجرای عملیات لوله‌گذاری در محله کوی فرهنگیان 380 متر میدان ولیعصر 18 متری منتظران فاز چهارم پارچین 380 متر و در منطقه قشقایی دوم 480 متر اجرا شد تا شاهد ارتقا خدمات آب‌رسانی در این مناطق باشیم.

علیکایی اضافه نمود: در منطقه موزاییک‌سازی خیابان دولت شیرفلکه کشویی 100 میلی‌متری، با به‌کارگیری وسایل و اتصالات لازم در کمترین زمان ممکن تعویض و راه‌اندازی شد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید