اخبار

سفر زیارتی کارکنان آبفا پیشوا

سفر زیارتی کارکنان آبفا پیشوا

کارکنان آب و فاضلاب شهرستان پیشوا به همراه خانواده‌شان در اردویی یک‌روزه به زیارت اماکن مقدس استان قم رفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این سفر زیارتی همزمان با روز گرامی داشت جایگاه کارگران و به‌منظور تقویت روحی، روانی، اخلاقی و معنوی کارکنان و تحکیم بنیان خانواده با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام‌شده از سوی دفتر فرهنگی و امور دینی شرکت انجام شد.

در ادامه این گزارش آمده است: در این اردوی زیارتی که همچنین مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا حضور داشت در ابتدا زائرین به حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها مشرف شدند و با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در جوار بارگاه ملکوتی نگین مقدس استان قم خواهر گران‌قدر هشتمین اختر تابناک ولایت از فضای سرتاسر معنوی و نورانی حرم بهره کافی بردند.

این گزارش می‌افزاید: پس از زیارت مرقد نورانی حضرت معصومه، کارکنان آب فا شهرستان پیشوا به سمت مسجد اعظم جمکران روانه شدند و در مسیر راه مداحی و روضه اهل‌بیت توسط همکارمان محمد چراغی و سخنرانی حجت‌الاسلام ملایری انجام شد و با همین حال معنوی و روحانی به زیارت مسجد منتسب به امام زمان (حج) رفتند.

شایان‌ذکر است با هماهنگی‌های انجام‌شده از سوی دفتر روابط عمومی شرکت بسته‌های فرهنگی و تبلیغی با محوریت فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در بین فرزندان همکاران توزیع شد و با صرف شام از زائرین پذیرایی گردید..

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید