اخبار

بازدید از تأسیسات آب‌رسانی شهرستان ورامین

بازدید از تأسیسات آب‌رسانی شهرستان ورامین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاون نظارت بر بهره‌برداری از تأسیسات آب‌رسانی شهرستان ورامین بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که همچنین با حضور مدیر دفتر حراست شرکت و مدیر آبفا شهرستان ورامین انجام شد از مخازن و تأسیسات زیر بنایی خطوط آب‌رسانی ماملو به شهرستان ورامین بازدید به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار داشت: این بازدید در راستای فراهم نمودن تأسیسات زیربنایی لازم جهت آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان ورامین و رفع نواقص و بازسازی شبکه‌های توزیع آب شهری انجام شد.

مهندس علیرضا کارگری افزود: آب‌رسانی از سد ماملو به شهرستان ورامین مطابق برنامه در حال اجراست و به‌زودی شبکه توزیع آب شهری این شهرستان با اجرای هفتم و نیم کیلومتر لوله‌گذاری با خطوط آب‌رسانی ماملو رینگ و متصل می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این مطلب که صد درصد منابع تأمین آب شهرستان ورامین از آب‌های زیرزمینی است، افزود: با انتقال آب سدماملو به ورامین، برای اولین بار جهت تأمین آب شرب شهروندان از آب‌های سطحی استفاده می‌شود همچنین گام مهمی در تعادل بخشی آبخوان دشت ورامین برداشته می‌شود.

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۴۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید