اخبار

بررسی طرح‌های آب و فاضلابی شهرستان ورامین

بررسی طرح‌های آب و فاضلابی شهرستان ورامین

طی نشستی در دفتر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور فرماندار ورامین طرح‌های آب و فاضلابی این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این نشست همچنین معاون فنی و عمرانی فرماندار، معاون بهره‌برداری و تعدادی از مدیران شرکت حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان محترم ورامین سالانه با اجرای طرح مختلفی شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چاه‌ها، اجرای خطوط انتقال و جمع‌آوری، عملیات اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی انجام می‌شود.

مهندس علیرضا کارگری در خصوص طرح‌های آب و فاضلابی در دست احداث شهرستان ورامین گفت: عملیات انتقال آب سدماملو و اجرای طرح فاضلاب شهری از مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرا این شهرستان هستند.

مهندس کارگری با اشاره به اجرای عملیات رینگ شبکه توزیع آب شهر ورامین به خطوط انتقال آب ماملو، تصریح کرد: این طرح با اجرای هفت و نیم کیلومتر لوله‌گذاری در اقطار 600 الی 1200 میلی‌متری در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در ادامه از ضرورت و اولویت اجرای طرح فاضلاب شهری در ورامین گفت و خاطرنشان کرد: این طرح علی‌رغم محدودیت‌های شدید مالی مطابق برنامه در حال اجراست و جهت تکمیل و بهره‌برداری نیاز به مشارکت و مساعدت مردم و مسئولین دارد.

در این نشست فرماندار شهرستان ورامین، اجرای طرح فاضلاب شهری و آب‌رسانی از سدماملو به این شهرستان را از طرح‌های عمرانی بسیار مهم و حیاتی برشمرد و جهت تکمیل و تأمین مالی این طرح‌ها اعلام حمایت نمود.

 

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید