اخبار

همایش تحکیم بنیان خانواده ویژه کارکنان آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت برگزار شد

همایش تحکیم بنیان خانواده ویژه کارکنان آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت برگزار شد

با حضور خانواده شهید مدافع حرم راه چمنی همایش تحکیم بنیان خانواده برای کارکنان صنعت آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت و ادارات تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این همایش با حضور خانواده‌های کارکنان آبفا پاکدشت در فضایی بسیار صمیمی و با اجرای برنامه‌های موسیقی، هنری و جذاب در محل کانون فرهنگیان شهرستان پاکدشت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران نیز که به همراه تعدادی از معاونین، مشاورین و مدیران شرکت در این همایش حضور داشت طی سخنانی نقش خانواده را در ایجاد روحیه کاری کارمندان به‌ویژه کارکنان صنعت آبفا تشریح کرد.

مهندس علیرضا کارگری در جمع خانواده‌های کارکنان آبفا پاکدشت با اشاره به تلاش شبانه‌روزی آنان جهت آب‌رسانی به شهروندان، اظهار داشت: تأمین و توزیع آب شرب جمعیت 400 هزارنفری شهرستان پاکدشت با تلاش بی‌وقفه و همت مضاعف پرسنل زحمتکش آبفا انجام می‌شود و آنچه که اینجا مهم است تحکیم بنیان خانواده و ایجاد انگیزه است که در کانون گرم خانواده ایجاد می‌شود.

در این همایش همچنین یک از اساتید روانشناسی دکتر لرنی به تشریح جایگاه خانواده و مسائل مربوط به ایجاد همدلی و نشاط در خانواده پرداخت.

همچنین در این همایش ضمن تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم راه چمنی، از بازنشستگان آبفا شهرستان پاکدشت نیز با اهدا هدایایی تقدیر به عمل آمد.

 

۹ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید