اخبار

بازدید فرماندار ورامین از طرح‌های آب و فاضلابی این شهرستان

بازدید فرماندار ورامین از طرح‌های آب و فاضلابی این شهرستان

فرماندار ورامین به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از طرح‌های آب و فاضلاب این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که معاون عمرانی فرماندار ورامین، معاون فنی و مهندسی، مدیر دفتر طرح فاضلاب شرکت و مدیر آبفا شهرستان ورامین حضور داشتند از پروژه‌های در دست احداث خطوط انتقال آب سدماملو و اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب بازدید به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهری ورامین گفت: اجرای این طرح زیست‌محیطی در شهرستان ورامین از اولویت‌های برنامه کاری این شرکت است و علی‌رغم محدودیت‌های شدید مالی مطابق برنامه زمان‌بندی‌شده اجرای خطوط جمع‌آوری و انتقال، شبکه فرعی واصلی با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در حال اجراست.

مهندس علیرضا کارگری افزود: به‌منظور تقویت فشار شبکه توزیع آب شهری، اجرای خطوط ارتباطی و پدافندی در شبکه آب‌رسانی ورامین عملیات لوله‌گذاری به طول دو. کیلومتر با استفاده از لوله چدن داکتیل به قطر 700 میلی‌متر در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص آب‌رسانی از سد ماملو به شهرستان ورامین گفت: باهدف رینگ شبکه آب‌رسانی شهر ورامین با خطوط انتقال آب سد ماملو هفت و نیم کیلومتر لوله‌گذاری در اقطار 600 الی 1200 میلی‌متری چدن داکتیل در دست احداث است که نیاز به حمایت و مساعدت مسئولین جهت تأمین اعتبارات مالی است.

در ادامه فرماندار ورامین با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران همچنین جهت اجرای طرح‌های آب‌رسانی به‌ویژه اجرای طرح فاضلاب شهری برای تأمین و جذب اعتبارات عمرانی و استانی اعلام حمایت نمود.

۹ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید