اخبار

در دی ماه 1397 جشنواره نخستین واژه آب در مدارس مناطق جنوب شرقی استان تهران برگزارشد

در دی ماه 1397 جشنواره نخستین واژه آب در مدارس مناطق جنوب شرقی استان تهران برگزارشد

با حضور پرشور دانش آموزان دهمین جشنواره نخستین واژه آب در مدارس شهرستان‌های تحت پوشش برپا گردید.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: مطابق برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام‌شده این جشنواره باهدف مشارکت دانش آموزان در مدیریت مصرف بهینه آب در مدارس آیت‌الله خامنه‌ای شهرستان پیشوا و دبستان امام هادی پاکدشت طی دو برنامه جداگانه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

سعید محمدیان بابیان این مطلب که اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و هنری در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان نقش بسزایی جهت مقابله با بحران آبی دارد، افزود: در دهمین جشنواره سراسری نخستین واژه آب که دانش آموزان مشارکت بی‌نظیری داشتند مدیریت مصرف آب و راه‌کارهای جلوگیری از تلفات این مایه حیاتی در قالب نمایش و برنامه‌های هنری برای این قشر آینده‌ساز کشور تشریح شد.

محمدیان اظهار داشت: در این برنامه فرهنگی و آموزشی بیش از 1000 نفر از دانش آموزان با راه‌کارهای صرفه‌جویی آب آشنا شدند همچنین به‌منظور نهادینه‌سازی مصرف بهینه آب اقلام تبلیغاتی در بین آنان توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای طرح فاضلاب شهری و ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرستان پیشوا، تصریح کرد: یکی از نکات قابل‌توجه و مثمر ثمر این جشنواره در شهرستان پیشوا، مقوله فاضلاب شهری، لزوم خرید انشعاب فاضلاب و امتیازات این طرح زیست‌محیطی برای دانش آموزان بازگو شد.

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید