اخبار

امام‌جمعه شهرستان قرچک از امور آب و فاضلاب باقرآباد بازدید کرد

امام‌جمعه شهرستان قرچک از امور آب و فاضلاب باقرآباد بازدید کرد

امام‌جمعه شهرستان قرچک به‌صورت سرزده در امور آب و فاضلاب باقرآباد حضور یافت و از بخش‌های مختلف بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: حجت‌الاسلام اسماعیلی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهرستان قرچک در بازدید از امور آبفا باقرآباد ضمن حضور در واحدهای مختلف و نظارت بر روند ارائه خدمات به مشترکین در نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان این امور در جریان وضعیت آب‌رسانی به مردم این منطقه قرار گرفت.

مدیر آبفا باقرآباد در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد آب‌رسانی پرداخت و افزود: آب‌رسانی به مردم شریف منطقه باقرآباد از وظایف اصلی این امور است و در این راستا از هیچ فعالیت و اقدامی دریغ نمی‌شود همچنین سالانه مطابق برنامه‌ریزی طرح‌های مختلفی شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چاه‌های جدید، اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی انجام می‌شود.

مرتضی علیکاهی در ادامه با اشاره به کمبود و محدودیت منابع آبی تصریح کرد: مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب با توجه به بحران موجود الزامی است و ائمه جمعه با عنایت به جایگاه مذهبی و اجتماعی می‌توانند در ترویج و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه و صرفه‌جویی این مایه حیاتی نقش بسزایی ایفا نمایند.

امام‌جمعه شهرستان قرچک در این بازدید با قدردانی از خدمات و اقدامات آبفا باقرآباد جهت آب‌رسانی به مردم منطقه، خواستار ادامه این روند شد.

نماینده ولی‌فقیه در شهرستان قرچک مسئله کمبود آب را بسیار حساس و صرفه‌جویی این نعمت خدادادی را ضروری برشمرد و به‌منظور فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های طرح مدیریت مصرف آب اعلام همکاری و هماهنگی نمود.

۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید