اخبار

آبفا جنوب شرقی استان تهران موفق به کسب دو گواهینامه ایزو 9001 و 14001 شد

آبفا جنوب شرقی استان تهران موفق به کسب دو گواهینامه ایزو 9001 و 14001 شد

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با استقرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت و پس از ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده دو گواهینامه جدید با ورژن 2015 اخذ کرد.

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: این شرکت باهدف بهبود کیفیت خدمات و در راستای اهداف سازمانی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت و یکپارچه‌سازی، موفق به اخذ دو گواهینامه ایزو 9001 و 14001 شد.

امیر امیدی با اشاره به این‌که گواهینامه‌های ایزویی اخذشده نحوه مدیریت بر سازمان برای تأمین نیازمندی‌ها، انتظارات مشتری و الزامات قانونی را دربرمی گیرد، افزود: شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در پی ممیزی داخلی و خارجی و پس‌ازآن که بر اساس استانداردهای بین‌المللی مورد ارزیابی قرار گرفت توانست دو ایزو 9001 و 14001 را با ورژن 2015 دریافت نماید.

وی بابیان این‌که یکی از مزایایی که استانداردهای ایزویی دارند شناسایی تمامی فعالیت‌ها و فرایندهای سازمان است، خاطرنشان کرد: این گواهینامه‌ها کمک می‌کند در جهت نیل به اهداف کمی و کیفی شرکت، مسائل و مشکلات هر چه سریع‌تر شناسایی و رفع شوند و مسیری که سازمان طی می‌نماید به‌ویژه در بخش طرح و برنامه منطبق بر استانداردهای جهانی باشد.

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید