اخبار

بازدید فرماندار پیشوا از امور آبفای این شهرستان

بازدید فرماندار پیشوا از امور آبفای این شهرستان

فرماندار شهرستان پیشوا با حضور در امور آب و فاضلاب شهری از نزدیک در جریان روند خدمات‌رسانی و فعالیت‌های این اداره قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که معاونین فرماندار پیشوا نیز حضور داشتند از واحدهای مختلف امور آب و فاضلاب این شهرستان و از آزمایشگاه مرکزی شرکت بازدید شد و طی نشستی مسائل و مشکلات آب‌رسانی را بررسی به عمل آوردند.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: تأمین و توزیع آب شرب شهروندان محترم با تلاش شبانه‌روزی همکاران و اجرای طرح‌های مختلف آب‌رسانی شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چاه‌های جدید، اجرای توسعه و اصلاح شبکه توزیع آب شهری و خطوط انتقال، انجام می‌شود.

مجید شکر زاده در ادامه با ارائه گزارش اقدامات و فعالیت‌های آبفا پیشوا، افزود: به‌منظور تولید پایدار آب، افزایش توان تولید و باهدف گذر از بحران آبی طی یک سال گذشته در شهرستان پیشوا پنج حلقه چاه جدید آب شرب حفر، تجهیز و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتند.

وی با اشاره به اجرای طرح فاضلاب شهری در پیشوا تصریح کرد: به‌منظور بهره‌برداری کامل از ظرفیت تصفیه‌خانه فاضلاب و تکمیل خطوط جمع‌آوری، حمایت مسئولین و مشارکت مردم جهت خرید انشعاب فاضلاب ضروری است.

فرماندار شهرستان پیشوا در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد اداره آبفا، بر لزوم ارتقا خدمات‌رسانی به مردم شریف شهرستان و مساعدت لازم فرمانداری با همکاری استانداری برای تکمیل خطوط جمع‌آوری فاضلاب در مسیرهای باقیمانده شهر تأکید کرد.

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید