اخبار

مانور کنترل کیفی آب شرب در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

مانور کنترل کیفی آب شرب در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

مانور تمرین‌های راهبری به‌کارگیری از روش‌های کیفی و رویارویی با شرایط اضطراری ناشی از حوادث کیفی در شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

مدیر دفتر کنترل کیفی آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: در هفته پدافند غیرعامل، دفتر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب جنوب شرق با هماهنگی دفتر مدیریت بحران، مانوری در راستای تمرین‌های راهبری به‌کارگیری از روش‌های کیفی و مانورهای رویارویی با شرایط اضطراری ناشی از حوادث کیفی با موضوعیت کدورت بالا در آب شرب برگزار کرد.

نسیم قربانی افزود: هدف از اجرای مانورشناسایی بحران‌های احتمالی و امکانات موجود، برنامه‌ریزی، چگونگی برقراری استحکام بخشیدن ارتباطات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، تمرین و کسب آمادگی، یافتن نقاط ضعف و قوت و تهدید و فرصت در جهت اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی، آزمایش‌های اولیه فیزیکی و شیمیایی، آزمایش‌های تکمیلی، اطمینان از آماده‌به‌کار بودن تجهیزات، نیازسنجی تجهیزات بود.

 

وی تصریح کرد: برپایی مانور با بررسی علمی حوادث کیفی با همکاری مدیران محترم شهرها، دفتر مدیریت بحران، اکیپ‌های امداد و همچنین شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های پاکدشت، ورامین، پیشوا، قرچک و شهر باقرآباد انجام شد.

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید