اخبار

نشست با مربیان و معلمان شهرستان پیشوا باهدف فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف آب

نشست با مربیان و معلمان شهرستان پیشوا باهدف فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف آب

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران درراستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب به‌صورت مستمر و مطابق برنامه‌ریزی انجام می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: نشست هم‌اندیشی و آموزشی با مربیان و معلمان با محوریت نهادینه‌سازی مصرف درست آب و مدیریت مصرف این مایه حیاتی از برنامه‌های اساسی این دفتر است چراکه آنان می‌توانند درزمینه آموزشی و رفتاری در بین دانش آموزان نقش عمده‌ای ایفا نمایند.

سعید محمدیان بابیان این‌که در نشست با معلمان و مربیان راه‌کارهای آموزشی مدیریت مصرف آب مورد تأکید قرار می‌گیرد، افزود: در نشست آموزشی با مربیان بهداشتی و علوم زیستی و شیمی شهرستان پیشوا، کارشناس مدیریت مصرف این دفتر علاوه بر آموزش روش‌های صحیح مصرف آب به تشریح مسائل مختلف آب‌رسانی شامل وضعیت منابع آبی، تولید و توزیع پرداخت.

وی تصریح کرد: در این جلسه آموزشی همچنین مدیر دفتر کنترل کیفی شرکت، درزمینه وضعیت بهداشتی آب منطقه، روش‌های نمونه‌گیری، آزمایش‌های مختلف جهت کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب و تجهیزات مستقر در آزمایشگاه مرکزی شرکت مطالبی را ارائه نمود.

محمدیان اضافه نمود: بحران و تنش آبی در کشور ما و به‌ویژه در منطقه جنوب شرق استان تهران بسیار جدی است و جهت مقابله با آن، مشارکت همگان علی‌الخصوص مربیان و معلمان جهت مسائل آموزشی و فرهنگی الزامی است.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در پایان از همکاری و مساعدت اداره آموزش پرورش شهرستان پیشوا جهت برگزاری این برنامه آموزشی تقدیر نمود.

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید