اخبار

همزمان با یوم‌الله سیزدهم آبان ماه زنگ آب در مدارس جنوب شرقی استان تهران نواخته شد

همزمان با یوم‌الله سیزدهم آبان ماه زنگ آب در مدارس جنوب شرقی استان تهران نواخته شد

در سیزدهمین روز آبان ماه سال 97 مصادف با روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی زنگ آب در مدارس جنوب شرقی استان تهران به صدا درآمد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: نواخته شدن زنگ و آژیر هشدار بحران آب در مدارس نشان‌دهنده نقش‌آفرینی دانش آموزان در مدیریت مصرف و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه این مایه حیاتی است.

سعید محمدیان با تبریک فرارسیدن روز دانش‌آموز، خاطرنشان کرد: همزمان با یوم‌الله 13 آبان برای دانش آموزان چهار شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت زنگ آب باهدف افزایش شناخت این قشر آینده‌ساز از وضعیت منابع آبی، میزان بارندگی و درنهایت تشریح راه‌کارهای مقابله با بحران و تنش آبی به صدا درآمد.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این‌که رویکرد و کارکرد فرهنگی و آموزشی از اساسی‌ترین راه‌کارهای مقابله با بحران آبی است، تصریح کرد: در این برنامه فرهنگی و آموزشی علاوه بر نواخته شدن زنگ آب در مدارس، مدیران آب و فاضلاب چهار شهرستان مذکور با حضور در مدارس طی سخنانی به تشریح اهمیت و لزوم فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف این نعمت خدادادی پرداختند.

محمدیان بابیان این‌که مشارکت و فعالیت دانش آموزان درزمینهٔ فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب بسیار حائز اهمیت است، افزود: تبیین وضعیت منابع آبی و آشنایی دانش آموزان با مسائل و مشکلات حوزه آب نقش بسزایی در مقابله با بحران موجود در این بخش دارد و امروز با نواخته شدن زنگ آب در مدارس از دانش آموزان انتظار داریم کمبود و محدودیت منابع آبی را بسیار جدی بگیرند و یاریگر شرکت آبفا و حامی آب باشند.

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۴۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید