اخبار

اجرای مستمر برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب

اجرای مستمر برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب

طی برگزاری یک دوره آموزشی دانش آموزان مدرسه باران دانش ورامین با راه‌کارهای مصرف بهینه آب و مسائل مختلف آب‌رسانی آشنا شدند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: باهدف اجرایی نمودن برنامه‌های آموزشی و فرهنگی مربوط به مصرف بهینه آب، کارشناس مدیریت مصرف این دفتر به‌صورت مستمر با حضور در مدارس این مهم را پیگیری می‌نماید.

سعید محمدیان افزود: در مدرسه دانش باران شهرستان ورامین با اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری، لزوم اجرای طرح مدیریت مصرف آب و محدودیت‌های منابع آبی، بحران و تنش‌های موجود در این بخش و راه‌کارهای مقابله با آن به دانش آموزان آموزش داده شد.

وی با اشاره به نقش دانش آموزان در مدیریت مصرف و صرفه‌جویی آب، تصریح کرد: فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب جهت مقابله با بحران آبی امری ضروری است و دانش آموزان به‌عنوان قشر آینده‌ساز کشور می‌توانند نقش عمده‌ای در این زمینه ایفا نمایند.

محمدیان در پایان با تقدیر از همکاری و مساعدت مدیر و کارکنان مدرسه دانش باران ورامین جهت برگزاری این برنامه، اضافه نمود: در کنار اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مصرف بهینه آب، مسائل مختلف آب‌رسانی نظیر تأمین، توزیع، فرایند تصفیه و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب نیز در این مدرسه برای دانش آموزان تشریح شد.

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۴۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید