اخبار

نشست با سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و صرفه‌جویی آب

نشست با سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و صرفه‌جویی آب

در نشست با مدیران و اعضا گروه‌های فرهنگی و اجتماعی مردم‌نهاد فعال در منطقه جنوب شرق استان تهران با محوریت مدیریت مصرف بهینه آب موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به این‌که سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) در مسائل مختلف جامعه، به‌ویژه در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی نقش‌آفرینی می‌نمایند در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب، نشست‌هایی با مدیران و اعضا این نهادها برگزار شد.

سعید محمدیان با اشاره به این‌که طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی آبفا درزمینهٔ مدیریت مصرف آب با مشارکت سمن‌ها از نتایج مطلوبی برخوردار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این جلسات با تأکید بر لزوم اجرای این طرح، راه‌کارها و روش‌های تبلیغاتی و ترویج فرهنگ صرفه‌جویی این مایه حیاتی با اعضا و فعالین انجمن‌های مردم‌نهاد موردگفتگو قرار گرفت.

در این نشست‌ها که به همت شرکت آب و فاضلاب جنوب‌شرقی استان تهران، جمعیت طراوت نیک اندیشان، جمعیت پیش‌گیری از استعمال دخانیات (پاد) و مدرسه محیط زیستی ناردونه ورامین برگزار گردید ضمن تاکید بر اجرا و لزوم طرح‌های فاضلاب شهری و ترویج فرهنگ صرفه‌جویی آب در بین شهروندان، از مدیران و اعضا این انجمن‌ها قدردانی شد.

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید