اخبار

کشف و قطع دو رشته انشعاب غیرمجاز بر روی خطوط انتقال آب در شهرستان قرچک

کشف و قطع دو رشته انشعاب غیرمجاز بر روی خطوط انتقال آب در شهرستان قرچک

استفاده و نصب غیرمجاز انشعاب بر روی خطوط انتقال آب مشکلات عمده‌ای در آب‌رسانی ایجاد می‌نماید و پیگرد قانونی و حقوقی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان قرچک گفت: در پی گشت زنی شبانه‌روزی اکیپ تخلفات این امور، دو مورد انشعاب غیرمجاز بر روی خطوط انتقال آب مشاهده و بلافاصله نسبت به قطع و جمع‌آوری این انشعابات اقدام شد.

علی جعفری نسب افزود: این دو رشته انشعاب غیرمجاز از قطر بالایی برخوردار بودند و حجم زیادی از آب شرب شهری را در بخش کارگاهی و صنعتی به‌صورت بی‌رویه و غیرمجاز هدر می‌دادند،.

وی تصریح کرد: شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب با عنایت به و لزوم اجرای طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، به‌صورت مستمر و مطابق برنامه از سوی این امور پیگیری و از هیچ اقدامی در این راستا دریغ نمی‌شود همچنین آبفا قرچک با آن دسته از افرادی که نسبت به معرفی خود اظهاری انشعابات غیرمجازشان اقدام نمایند همکاری لازم را نموده و برابر مقررات در صورت داشتن شرایط قانونی نسبت به مجاز کردن اقدام و در غیر این صورت با مشاهده انشعابات غیرمجاز به مراجع قضایی معرفی و برابر قانون با خاطیان برخورد می‌شود.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید