اخبار

در آبفا جنوب شرقی استان تهران همایش تحکیم و تجلیل بنیان خانواده برگزار شد

در آبفا جنوب شرقی استان تهران همایش تحکیم و تجلیل بنیان خانواده برگزار شد

طی برگزاری مراسمی از کارکنان امور آب و فاضلاب شهرستان ورامین به همراه خانواده‌شان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در همایش تحکیم بنیان خانواده که در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد از کارکنان بهره‌برداری و پست امداد امور آب و فاضلاب این شهرستان که به همراه خانواده در این همایش حضور داشتند تجلیل شد.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین در حاشیه این همایش، اظهار داشت: به‌منظور تکریم و پاسداشت خدمات و فعالیت‌های کارکنان آب و فاضلاب و به‌ویژه پرسنل پست امداد و بهره‌برداری که به‌منظور تأمین و توزیع آب شرب شهروندان به‌صورت شبانه‌روزی با حضور به‌موقع در حوادث و اتفاقات آب‌رسانی تلاش می‌نمایند طی برگزاری همایشی تحت عنوان ((تحکیم بنیان خانواده)) از آنان تقدیر به عمل آمد.

علیرضا علیکایی با اشاره به مشکلات، سقائی شبانه‌روزی و دور بودن این دسته از کارکنان با کانون گرم خانواده، خاطرنشان کرد: خانواده ساقیان پرتلاش آبفا نقش مهمی در ایجاد انگیزه و دلگرمی آنان ایفا می‌نمایند به همین منظور در این همایش یکی از اساتید روانشناسی مطالبی را در زمینه جایگاه خانواده و نقش این نهاد اجتماعی در موفقیت و پیشرفت کارکنان بیان نمود.

وی تصریح کرد: در این همایش خانوادگی ضمن این‌که از کارکنان آبفا ورامین تقدیر شد از خانواده‌هایشان نیز با اهدا هدایایی و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی تجلیل به عمل آمد.

علیکایی با اشاره به اهمیت و ضرورت فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در خانواده‌ها، اضافه نمود: مدیرت مصرف آب و راه‌کارهای مصرف بهینه این نعمت خدادادی نیز در همایش تحکیم بنیان خانواده تشریح و تبیین شد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید