اخبار

تعویض و دریچه چینی 9 دستگاه شیرفلکه در شبکه آب رسانی قرچک

تعویض و دریچه چینی 9 دستگاه شیرفلکه در شبکه آب رسانی قرچک

در شبکه آبرسانی شهرستان قرچک 9 دستگاه از شیر فلکه های قدیمی و فرسوده از مدار بهره برداری خارج و شیرفلکه های جدید نصب و راه اندازی شدند.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر امور آبفای قرچک گفت : با عنایت به این که در منطقه شهرک طلائیه  شیرفلکه ها  نامرئی و در زیر زمین قرار داشتند مشکلاتی را در امر آبرسانی مطلوب به شهروندان ایجاد می کردند به همین منظور عملیات مرئی سازی در دستور کار قرار گرفت.

علی جعفری نسب افزود: با اجرای عملیات مرئی سازی ، 9دستگاه از شیر فلکه های قدیمی و فرسوده از مدار بهره برداری خارج و شیر فلکه های جدید در اقطار 80،150،200میلی متری با  اجرای دریچه چینی،جانمایی فنی و دقیق  نصب و راه اندازی شدند.

وی تصریح کرد: با  اجرای این عملیات،علاوه  بر کاهش مدت زمان رفع  حوادث شبکه در سطح شهر و جلوگیری از هدر رفت آب ، اکثر مشترکین این منطقه نیز از  فشار مطلوب شبکه توزیع آب شهری برخوردار شدند.

جعفری نسب خاطر نشان کرد : مطابق برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده و با هدف ارتقا خدمات آب رسانی،تعویض شیرفلکه های قدیمی و فرسوده بصورت مستمر در ماه‌های آتی سال جاری انجام می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۴۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید