اخبار

همکاری و مدیریت واحد ادارات پاکدشت در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در بین بانوان خانه‌دار

همکاری و مدیریت واحد ادارات پاکدشت در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در بین بانوان خانه‌دار

با همکاری و تلاش جمعیت هلال‌احمر شهرستان پاکدشت کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب برای بانوان خانه‌دار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این کارگاه آموزشی باهدف نقش‌آفرینی زنان در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف آب در سالن هلال‌احمر شهرستان پاکدشت با حضور جمعی از بانوان خانه‌دار برگزار شد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت آبفا جنوب شرقی در این برنامه آموزشی بابیان راه‌کارها و روش‌های صحیح مصرف آب، اظهار داشت: کمبود، محدودیت منابع آبی، کاهش نزولات جوی و استمرار پدیده خشک‌سالی باعث بحران آبی در کشور و به‌ویژه استان تهران شد و برای مقابله و مدیریت این چالش نیاز به مشارکت و عزم همگانی است.

فرهنگ دلیر با اشاره به میزان مصرف آب در خانواده‌ها و نقش بانوان در این زمینه، خاطرنشان کرد: آموزش و یادگیری روش‌های صحیح مصرف آب برای بانوان خانه‌دار با توجه به مشکلات موجود امری ضروری و نقش مهمی در مقابله با بحران آبی دارد.

وی بابیان این‌که بانوان خانه‌دار می‌توانند با مدیریت مصرف آب در منازل یاریگر شرکت آبفا در تأمین و توزیع پایدار آب شرب باشند، تصریح کرد: حجم زیادی از آب شرب که با تلاش شبانه‌روزی تأمین و توزیع می‌شود در منازل مورداستفاده قرار می‌گیرد و بانوان خانه‌دار می‌توانند با به‌کارگیری روش‌های مصرف بهینه و پرهیز از استفاده بی‌رویه در مدیریت مصرف آب نقش‌آفرینی نمایند.

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید