اخبار

بازسازی و استانداردسازی نزدیک به 1200 فقره از انشعابات آب فرسوده در شهرهای جنوب شرقی استان تهران

بازسازی و استانداردسازی نزدیک به 1200 فقره از انشعابات آب فرسوده در شهرهای جنوب شرقی استان تهران

در چهارماهه نخست سال 97 با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده 1171 رشته از انشعابات آب فرسوده مشترکین تحت پوشش اصلاح و نوسازی شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران بابیان مطلب فوق، اظهار داشت: مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب در تأسیسات آب‌رسانی یکی از راه‌کارهای اساسی شرکت آبفا جهت مقابله با بحران آبی است.

مهندس علیرضا کارگری افزود: با توجه به این‌که انشعابات فرسوده سبب هدر رفت آب شرب می‌شوند به همین منظور نوسازی و بازسازی این نوع انشعابات در اولویت برنامه کاری شرکت قرار دارد و این مهم از ابتدا سال 97 تا پایان تیرماه مطابق برنامه‌ریزی در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا با استانداردسازی 1171 رشته از انشعابات مشترکین محقق شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این‌که بحران و تنش آبی در کشور و به‌ویژه در دشت ورامین بسیار جدی است، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود، محدودیت شدید منابع آبی و بروز استمرار خشک‌سالی ضروری است مقوله و طرح مدیریت مصرف آب موردتوجه همگان قرار بگیرد و این شرکت نیز در این راستا تمامی طرح‌ها و پروژه‌های آب‌رسانی را مطابق این مهم انجام می‌دهد.

مهندس کارگری بابیان این مطلب که از اساسی‌ترین طرح‌های آب‌رسانی که باهدف مدیریت مصرف آب انجام می‌شود، اصلاح و نوسازی خطوط و انشعابات فرسوده آب‌رسانی است، افزود: اجرای عملیات اصلاح و نوسازی خطوط و انشعابات فرسوده آب‌رسانی نقش مهمی در مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب دارد و مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده در چهارماهه نخست امسال در مناطق تحت پوشش ده کیلومتر خطوط فرسوده از مدار خارج و همزمان نزدیک به 1200 فقره انشعاب نوسازی شدند.

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید