اخبار

بازدید فرماندار ورامین از پروژه‌های در حال اجرا آب و فاضلاب این شهرستان

بازدید فرماندار ورامین از پروژه‌های در حال اجرا آب و فاضلاب این شهرستان

طرح‌های آب و فاضلابی در دست احداث شهرستان ورامین مورد بازدید فرمانداراین شهرستان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که معاون فنی فرماندار، معاون فنی و مهندسی شرکت و مدیر آبفا شهرستان ورامین نیز حضور داشتند از پروژه‌های در حال اجرا کلکتور و خط انتقال پدافندی آبرسانی، خطوط انتقال آب ماملو، اجرای شبکه‌های فاضلاب داخل شهر، اجرای خطوط انتقال فاضلاب و پایپ جکینگ بازدید بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص پروژه‌های آب و فاضلابی در حال اجرا ورامین گفت: به‌منظور تقویت فشار شبکه توزیع آب شهری، ایجاد خطوط ارتباطی شبکه آب‌رسانی ورامین و اجرای خط انتقال پدافندی، عملیات لوله‌گذاری به طول 2000 متر با استفاده از لوله چدن داکتیل 700 میلی‌متری در حال اجراست که در فاز نخست 400 متر از این طرح در بلوار رسالت اجرا شد.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این‌که عملیات آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان ورامین در حال اجراست خاطرنشان کرد: عملیات انتقال آب سدماملو به شهرستان ورامین علی‌رغم کمبود و محدودیت منابع مالی مطابق برنامه در حال اجراست و به‌منظور ارتباط خطوط آب‌رسانی این شهرستان با آب سدماملو 5/7 کیلومتر لوله‌گذاری در اقطار 1200،900 و 600 میلی‌متری با استفاده از لوله چدن داکتیل در حال لوله‌گذاری است که جهت تسریع در اجرای این طرح نیاز به تأمین اعتبارات مالی به‌موقع است.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در بازدید از پروژه‌های فاضلابی شهرستان ورامین تصریح کرد: اجرای طرح فاضلاب شهری در ورامین با توجه به کمبود و محدودیت منابع آبی و در راستای جلوگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی در اولویت برنامه کاری قرار دارد و جهت تأمین اعتبارات مالی نیاز به مساعدت و حمایت مسئولین شهرستانی و استانی می‌باشد.

در بازدید از پروژه‌های فاضلاب از عملیات پایپ جکینگ خط انتقال 1600 که جهت عبور از زیر کانال آب با کیسینگ 2400 میلی‌متری در حال اجراست نیز بازدید شد.

فرماندار شهرستان ورامین در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفا، خواستار تسریع در اجرای طرح‌های آب و فاضلاب شد.

دکتر محمدرضا یوسفی در پایان جهت پیشرفت طرح‌های آب و فاضلابی و جذب اعتبارات عمرانی و استانی با شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اعلام همکاری و مساعدت نمود.

۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید