اخبار

تکمیل طرح‌های آب‌رسانی شهری عبور از خشک‌سالی در منطقه باقرآباد قرچک

تکمیل طرح‌های آب‌رسانی شهری عبور از خشک‌سالی در منطقه باقرآباد قرچک

باهدف مدیریت خشک‌سالی و ارتقا خدمات آب‌رسانی پروژه‌های عمرانی مختلفی در سه‌ماهه نخست امسال در باقرآباد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی مدیر آبفا باقرآباد گفت: به‌منظور تولید پایدار آب دو حلقه چاه آب شرب در ماه‌های اردیبهشت و خردادماه امسال پس از تکمیل پروژه برق‌رسانی و تجهیز با ظرفیت آبدهی مجموع 50 لیتر در ثانیه در مدار آب‌رسانی قرار گرفتند.

مرتضی علیکایی در ادامه بابیان این‌که در سال‌های اخیر به دلیل کمبود و محدودیت منابع آبی، مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب در الویت برنامه کاری قرار دارد، افزود: در همین راستا با اجرای عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی، نزدیک به 2750 متر از خطوط فرسوده و قدیمی شبکه توزیع آب شهری از مدار خارج ولوله‌های جدید پلی‌اتیلن در اقطار 63،90،110،160 و 200 میلی‌متری جایگزین شدند.

وی تصریح کرد: بازسازی و استانداردسازی انشعابات قدیمی ازجمله اقدامات دیگری است که به‌منظور ارتقا خدمات، جلب رضایت مشترکین و مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب انجام می‌شود و این مهم از ابتدا سال جاری تا پایان خردادماه با نوسازی 440 فقره انشعاب فرسوده مشترکین در باقرآباد و شهرک‌های حومه محقق شد.

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید