اخبار

با حضور استاندار تهران پروژه آبرسانی منطقه قشلاق جیتو در شهرستان قرچک افتتاح شد

با حضور استاندار تهران پروژه آبرسانی منطقه قشلاق جیتو در شهرستان قرچک افتتاح شد

آئین افتتاحییه پروژه آبرسانی به منطقه قشلاق جیتو شهرستان قرچک با حضور خانواده‌های معظم شهدا و استاندار تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در مراسم آب‌رسانی به مردم و ساکنین قشلاق جیتو همچنین نماینده مردم شریف شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا و تعدادی از مدیران ادارات کل استان تهران، فرماندار و مسئولین قرچک، معاون بهره‌برداری شرکت آبفا استان و اعضا شورای شهر و روستا حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این مراسم با عرض خیرمقدم به حاضرین طی سخنانی در خصوص پروژه آب‌رسانی به قشلاق جیتو قرچک اظهار داشت: عملیات آب‌رسانی به این روستا با اجرای 900 متر لوله‌گذاری لوله 200 چدن داکتیل و با تلاش شبانه‌روزی همکاران و همکاری مسئولین شهرستان و اعضا شورای اسلامی در کمتر از دو ماه انجام شد.

مهندس علیرضا کارگری بابیان این‌که جهت ارتقا کیفیت بهداشت آب شرب ساکنین این روستا اقدامات و برنامه‌های مطلوبی اجرا شد، افزود: به لحاظ کیفی و بهداشتی و در راستای اجرای عدالت اجتماعی در طرح‌های آب‌رسانی، میزان کیفیت آب شرب این روستا با مرکز شهر قرچک و تهران برابری می‌نماید.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران افزود: کل هزینه اجرای طرح 8200 میلیون ریال می‌باشد که از محل اعتبارات عمرانی و جاری شرکت تأمین‌شده است و در این طرح آب‌رسانی 12 هزار نفر از مردم منطقه از نعمت آب شرب بهداشتی برخوردار می‌شوند.

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۳۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید