اخبار

آموزش روش‌های مصرف بهینه و صرفه جویی آب در پایگاه‌های تابستانه دانش آموزی شهرستان پیشوا

آموزش روش‌های مصرف بهینه و صرفه جویی آب در پایگاه‌های تابستانه دانش آموزی شهرستان پیشوا

همزمان با آغاز فعالیت پایگاه‌های تابستانه، روش‌های صحیح مصرف آب و لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه این مایه حیاتی برای دانش آموزان تبیین و تشریح می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف آب، اقدامات و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و آموزش روش‌های مصرف درست نیز به‌صورت مستمر و مضاعف انجام می‌شود.

سعید محمدیان بابیان این‌که پایگاه‌های تابستانه دانش‌آموزی از ظرفیت مطلوبی در تغییر رویکرد و رفتار مصرف‌کنندگان نسبت به آب برخوردار است، خاطرنشان کرد: دانش آموزان در ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ صرفه‌جویی آب نقش بسزایی دارند به همین منظور این مهم در مراکز فرهنگی شامل کانون و پایگاه‌های دانش‌آموزی بیشتر پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: در این برنامه آموزشی، کارشناس مدیریت مصرف دفتر روابط عمومی شرکت با حضور در پایگاه‌های تابستانه مدارس پیشوا، روش‌های جلوگیری از تلفات و صرفه‌جویی آب را به دانش آموزان آموزش داد.

محمدیان اضافه نمود: به‌منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان جهت مشارکت در برنامه‌های فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب، بسته‌های تبلیغاتی و آموزشی با موضوع روش‌های درست مصرف در بین آنان توزیع شد.

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید