اخبار

در دو ماه نخست سال 97در جنوب شرق استان تهران 518 انشعاب غیرمجاز آب کشف شد

در دو ماه نخست سال 97در جنوب شرق استان تهران 518 انشعاب غیرمجاز آب کشف شد

در دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال 518 فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران شناسایی شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: شناسایی، قطع و قانونی نمودن انشعابات غیرمجاز آب با توجه به اهمیت و حساسیت مقوله مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات این مایه حیاتی در اولویت برنامه کاری این معاونت قرار دارد.

سید عزت آ...موسوی با اشاره به کمبود و محدودیت منابع آبی، خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی که از انشعابات غیرمجاز آب استفاده می‌نمایند به‌صورت بی‌رویه و غیراصولی این نعمت خدادادی را که با کمبود شدید آن مواجه هستیم هدر می‌دهند و این مسئله چالش و مشکلی اساسی در امر آب‌رسانی به شهروندان ایجاد می‌نماید.

وی بابیان این مطلب که استفاده غیرمجاز آب به لحاظ شرعی گناه و از نگاه قانونی جرم محسوب می‌شود، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری با پیگیری بی‌وقفه اکیپ‌های تخلفات آب امورات و ادارات تابعه،518 رشته انشعاب غیرمجاز در محدوده تحت پوشش شرکت شناسایی و اقدامات لازم جهت قطع و قانونی نمودن این انشعابات انجام شد.

موسوی افزود: با پیگیری و اقدامات انجام‌شده و از اخذ مطالبات لازم 473 رشته از این انشعابات غیرمجاز پس از سیر مراحل قانونی، تبدیل به مجاز و هفت مورد قطع و جمع‌آوری شدند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید