اخبار

سومین جشنواره تابستانه حامیان آب با مشارکت پرشور شهروندان ورامین برگزار شد

سومین جشنواره تابستانه حامیان آب با مشارکت پرشور شهروندان ورامین برگزار شد

با مشارکت بی‌نظیر خانواده‌ها سومین جشنواره تابستانه حامیان آب در پارک آزادگان شهرستان ورامین برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: مشارکت و حمایت مردم در راستای نگهداری و صیانت از آب نیازمند تبیین و تشریح وضعیت مسائل مختلف شامل منابع آبی، تغییر رفتار مصرف، بحران و چالش‌های موجود در بخش آب است.

سعید محمدیان با اشاره به این‌که فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و آموزشی متنوعی از سوی شرکت آبفا جهت فرهنگ‌سازی مصرف بهینه و جلب مشارکت مردم درزمینه مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: جشنواره حامیان آب یکی از این برنامه‌های فرهنگی و هنری است که امسال برای سومین بار با همکاری شهرداری ورامین برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جشنواره، بحران آب و راه‌کارهای لازم جهت مقابله با آن، روش‌های درست مصرف و صرفه‌جویی آب در قالب نمایش‌های هنری و شاد، برای شرکت‌کنندگان بیان شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در پایان با تقدیر از همکاری و حمایت شهرداری ورامین جهت برگزاری این جشنواره، افزود: برپایی کارگاه نقاشی، مسابقه آبی برای کودکان و خانواده‌ها، سخنرانی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت و اهدا جوایز از دیگر برنامه‌های سومین جشنواره تابستانه حامیان آب بود که با مشارکت بی‌نظیری از سوی شهروندان روبرو شد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید