اخبار

بازدید فرماندار پاکدشت ازتاسیسات آب و فاضلاب این شهرستان و تصفیه‌خانه ماملو

بازدید فرماندار پاکدشت ازتاسیسات آب و فاضلاب این شهرستان و تصفیه‌خانه ماملو

فرماندار پاکدشت به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از تأسیسات آب‌رسانی و اجرای طرح فاضلاب این شهرستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در ابتدا بازدیدکنندگان با حضور در محل اجرای کلکتور اصلی شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری پاکدشت از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه زیست‌محیطی قرار گرفتند.

در ادامه فرماندار شهرستان پاکدشت از مخازن هوایی و زمینی در دست احداث مسکن مهر بازدید کرد و مدیرعامل شرکت در این محل مطالبی را درزمینهٔ خصوصیات فنی و کاربردی این تأسیسات توضیح داد و افزود: عملیات احداث مخزن زمینی با ظرفیت ذخیره‌سازی 15 هزار مترمکعبی با پیشرفت فیزیکی 98 درصدی رو به پایان است و همچنین ساخت مخزن هوایی 500 مترمکعبی نیز در مرحله نهایی قرار دارد و این دو پروژه آب‌رسانی به‌زودی با حضور مسئولین استانی و کشوری راه‌اندازی می‌شوند.

مهندس کارگری افزود: با ساخت و راه‌اندازی این مخازن گام مهمی در افزایش ظرفیت پدافندی ذخیره‌سازی آب برداشته می‌شود همچنین جهت یکسان‌سازی فشار شبکه توزیع آب شهری در تمام نقاط پاکدشت این دو مخزن نقش مؤثری دارند.

این گزارش می‌افزاید: فرماندار پاکدشت و مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران از پروژه خط دوم انتقال آب ماملو که در حال اجراست نیز بازدید کردند.

بازدیدکنندگان در پایان با حضور در محل تصفیه‌خانه هفتم (ماملو) از مدول دوم آن‌که در حال احداث است و مدول اول که در سال 94 به بهره‌برداری رسید و از واحدهای مختلف بازدید کردند همچنین توسط مدیر این تصفیه‌خانه کنترل کیفی آب شرب در این محل برای آنان تشریح شد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید