اخبار

آموزش به دانش آموزان با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در پیشوا

آموزش به دانش آموزان با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در پیشوا

در اردیبهشت ماه سال جاری 400 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان پیشوا با روش‌های مصرف بهینه آب آشنا شدند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: مطابق برنامه ریزی‌ها و پیش بینی‌های انجام شده فعالیت‌ها و اقدامات آموزشی، هنری و اجتماعی در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از سوی این دفتر در بین دانش آموزان و دیگر اقشار مختلف شهرهای تحت پوشش اجرا می‌شود.

سعید محمدیان در ادامه بابیان این مطلب که تغییر رفتار و دیدگاه مردم نسبت به مصرف آب از رویکردهای اساسی فعالیت‌های فرهنگی شرکت آبفا است خاطرنشان کرد: در این برنامه فرهنگی و آموزشی کارشناس مدیریت مصرف دفتر روابط عمومی شرکت، ضمن آموزش روش‌های مصرف بهینه آب به چهارصد دانش‌آموز دبستان مهدی زاده پیشوا، با تشریح وضعیت خشک‌سالی و کاهش نزولات جوی مشارکت هرچه بیشتر این قشر آینده‌ساز کشور را جهت مقابله با بحران آبی ضروری برشمرد.

وی با تقدیر از همکاری و هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش شهرستان پیشوا جهت برگزاری این برنامه آموزشی، اظهار داشت: در آموزش مصرف بهینه آب که با حضور و همکاری معلمان و مربیان تربیتی دبستان مهدی زاده برگزار شد دانش آموزان مشارکت و فعالیت بی‌نظیری جهت اجرای این برنامه داشتند.

محمدیان اضافه نمود: در پایان بسته‌های فرهنگی و آموزشی با موضوع نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف درست آب در بین دانش آموزان توزیع شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید