اخبار

تقدیر از نفرات برتر مسابقه تلگرامی به مناسبت روز جهانی آب

تقدیر از نفرات برتر مسابقه تلگرامی به مناسبت روز جهانی آب

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به مناسب فرارسیدن روز جهانی آب اقدام به برگزاری مسابقه تلگرامی نمود.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در این خصوص گفت: دوم فروردین بیست و دوم مارس به‌عنوان روز جهانی آب نام‌گذاری شده است و این دفتر به‌منظور گرامیداشت این روز و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب اقدام به برگزاری مسابقه تلگرامی با موضوع آب نموده است.

سعید محمدیان با اشاره به اینکه محدودیت و بحران آبی در کشور ما و به‌ویژه در مناطق جنوب شرق استان تهران بسیار جدی است، خاطرنشان کرد: با توجه به بروز خشک‌سالی و کاهش نزولات جوی، مشارکت تمامی قشرهای جامعه در همه رده‌های سنی در مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب امری ضروری است.

وی بابیان این‌که برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی درزمینهٔ روز جهانی آب جهت تغییر رفتار و رویکرد مصرف، تأثیرگذار است تصریح کرد: در این مسابقه تلگرامی بیان دغدغه شرکت‌کنندگان در خصوص آب به‌صورت جمله یا پیام صرفه‌جویی برگزار شد.

محمدیان با اشاره به مشارکت بی‌نظیر در این مسابقه تلگرامی، افزود: خوشبختانه استقبال از این برنامه فرهنگی و اجتماعی بسیار چشمگیر بود و شرکت‌کنندگان نظرات و دیدگاه‌های مختلفی را ارسال کردند و در پایان با داوری آثار ارسالی به مناسبت دوم فروردین و روز جهانی آب آقای افشین خدابخشی و خانم مریم تولیت به‌عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۰۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید