اخبار

در راستای ترویج کمپین خانه‌تکانی اقدامات و فعالیت‌های متنوع فرهنگی اجتماعی انجام شد

در راستای ترویج کمپین خانه‌تکانی اقدامات و فعالیت‌های متنوع فرهنگی اجتماعی انجام شد

در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران باهدف ترویج و تبلیغ اهداف کمپین خانه‌تکانی اقدامات و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی طی یک ماه پایانی سال جاری اجرا شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق، گفت: کمپین خانه‌تکانی با رویکرد اجتماعی و فرهنگی به‌منظور نقش‌آفرینی زنان در مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب با توجه به سنت حسنه خانه‌تکانی در روزهای آخر سال راه‌اندازی شد و باهدف مشارکت بانوان در این گروه، اقدامات و فعالیت‌های متنوعی از سوی این دفتر انجام شد.

سعید محمدیان در ادامه افزود: یکی از اقداماتی که در این راستا انجام شد برپایی همایش نقطه صفر آبی بود که برای اولین بار با حضور و مشارکت بانوان فعال در گروه‌های فعال اجتماعی شهرهای جنوب شرقی استان تهران و با همکاری مشاورین امور زنان فرمانداران شهرستان‌های تحت پوشش این شرکت برگزار شد.

وی در ادامه بابیان این‌که بحران و تنش آبی در کشور بسیار جدی است و نیاز به اقدامات گسترده و تغییر رویکرد عموم مردم در تمامی سطوح سنی دارد، خاطرنشان کرد: این دفتر با برگزاری جلسات آموزشی برای بیش از 120 نفر از مربیان پیش‌دبستانی شهرستان پاکدشت، بیش از 630 دانش‌آموز و 75 نفر از اولیا و مربیان در شهرستان‌های تحت پوشش به ترویج و تبلیغ اهداف کمپین خانه‌تکانی پرداخت.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۳۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید