اخبار

جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر قرچک با مدیرعامل آبفای جنوب شرق استان تهران

جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر قرچک با مدیرعامل آبفای جنوب شرق استان تهران

به‌منظور افزایش تعامل و همکاری بین اعضای شورای شهر قرچک و مسئولین شرکت آبفای جنوب شرق استان تهران در خصوص معرفی پروژه‌های اجراشده و در دست احداث و اجرای شبکه فاضلاب و احداث تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان، این دیدار در شرکت آبفای جنوب شرق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت علیرضا کارگری ضمن خوشامد به اعضا شورای شهر قرچک عملکرد شرکت در سال 1396 را به‌صورت مبسوط برای حاضرین در جلسه تشریح کردواز همکاری و همیاری شورای شهروشهرداری محترم قرچک و دیگر مسئولین در اجرای پروژه‌های این شرکت تشکر و قدردانی نمودند.

مدیرعامل آبفای جنوب شرق افزود: تصفیه‌خانه اضطراری فاضلاب در سال 1397 به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین خط اصلی انتقال به طول سه کیلومتر و شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول 92 کیلومتر اجراشده است و برای تکمیل این طرح به مساعدت مردم و شورای شهر در جهت مشارکت همگانی مردم در پیش‌فروش فاضلاب نیازمی باشد و نصب انشعاب فاضلاب از اول اردیبهشت سال آینده آغاز خواهد شد.

کارگری همچنین اضافه کرد که یکی از دغدغه‌های مردم جنوب شرق بهره‌برداری از آب سدماملو است که در فاز اول شهر پاکدشت و قرچک از آن بهره‌مند شدند و در فاز دوم که جلوتر از برنامه پروژه‌ها در مرحله تکمیل است منطقه باقرآباد و روستاهای تحت پوشش این منطقه و شهر ورامین و خیرآباد نیز از این آب بهره‌مند خواهند شد.

در پایان نیز هر یک از اعضا شورا، از مجموعه شرکت و بخصوص مدیران شهرهای قرچک و باقرآباد در جهت رفع مشکلات آب‌رسانی برای مردم، تقدیر و تشکر نمودند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۲۰:۰۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید