اخبار

نشست و هم‌اندیشی با اولیا دانش‌آموز در راستای تغییر رفتار و صرفه‌جویی مصرف آب

نشست و هم‌اندیشی با اولیا دانش‌آموز در راستای تغییر رفتار و صرفه‌جویی مصرف آب

طی نشست و جلسات جداگانه با اولیا و دانش آموزان شهرستان‌های قرچک و ورامین تغییر رفتار در مصرف آب و لزوم صرفه‌جویی این مایه حیاتی تشریح و تبیین شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: به‌منظور نهادینه‌سازی روش‌های صحیح مصرف آب، مدیریت مصرف و صرفه‌جویی این نعمت خدادادی، کارشناسان این دفتر طی جلسات آموزشی توجیهی با اولیا و دانش آموزان به تبیین و تشریح این مسائل پرداختند.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره و قدردانی از حضور اولیا دانش‌آموز در این جلسات فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب، افزود: در این برنامه فرهنگی و آموزشی علاوه بر این‌که مطالبی درزمینه کمبود و محدودیت منابع آبی و روش‌های مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب برای دانش آموزان تشریح گردید همچنین در خصوص راه‌اندازی و اهداف کمپین خانه‌تکانی بحث و گفتگو شد.

وی بابیان این که در روزهای پایانی سال به دلیل خانه‌تکانی شاهد افزایش مصرف آب هستیم، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کمپین خانه‌تکانی و مشارکت زنان در مدیریت مصرف آب از اولیا بویژه بانوان محترم انتظار می‌رود با فعالیت در این گروه نسبت به صیانت از منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت آن کوشا باشند.

 

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید