اخبار

نخستین همایش نقطه صفر آبی در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

نخستین همایش نقطه صفر آبی در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

همایش نقطه صفر آبی با محوریت تبیین نقش بانوان در ترویج و توسعه فرهنگ مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب برای اولین بار در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران: نخستین همایش نقطه صفر آبی به‌منظور بررسی نقش زنان در فرهنگ صرفه‌جویی آب و اثرات زیست‌محیطی اجرای طرح فاضلاب با سخنرانی یونسلو مدیر دفتر مدیرت مصرف آب و فاضلاب استان تهران تشکیل شد.

 در ادامه این گزارش آمده است: در این همایش فرهنگی و اجتماعی که باهمت و تلاش امور بانوان و روابط عمومی شرکت، امور بانوان فرمانداری، سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین و انجمن مبارزه با دخانیات جنوب شرق استان تهران برگزار شد.

 مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت، بانوان فعال فرهنگی-اجتماعی شهر ورامین مشاورین بانوان ادارات و سازمان‌های مردم‌نهاد حضور داشتند.

مشاور امور بانوان شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به تنش، بحران و محدودیت منابع آبی، فرهنگ‌سازی مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب در جامعه امری ضروری است و شرکت آبفا در همین راستا برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی را جهت مقابله با این چالش در بین اقشار مختلف شامل دانش آموزان و بانوان که نقش مهمی در این زمینه‌دارند برگزار می‌کند که پیرو همین مسئله نخستین همایش نقطه صفر آبی نیز با حضور بانوان تشکیل گردید.

معصومه نادری نسب در ادامه با اشاره به رویکرد اجتماعی نخستین همایش نقطه صفر آبی، اظهار داشت: بانوان با توجه به این‌که نقش بسزایی در مدیریت مصرف آب در کانون خانواده‌دارند این مهم را می‌توانند در قالب کمپین‌ها و انجمن‌های مردم‌نهاد در جامعه فرهنگ‌سازی نمایند.

وی بابیان این مطلب که در همایش نقطه صفر آبی علاوه بر پاسداشت آب به نقش زیست‌محیطی اجرای طرح فاضلاب نیز پرداخته شد، خاطرنشان کرد: اجرای طرح فاضلاب علاوه بر این‌که گام مهمی در بازچرخانی آب دارد، در جلوگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی و ارتقا بهداشت عمومی نیزتاثیر بسزایی خواهد داشت.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۵۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید