اخبار

حضور مدیران آبفا جنوب شرقی تهران درمساجد به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

حضور مدیران آبفا جنوب شرقی تهران درمساجد به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مدیران شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در مساجد در بین مؤمنین نمازگزار به ارائه خدمات و سخنرانی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مدیر آبفا باقرآباد به همراه امام‌جمعه، فرماندهی انتظامی و روسای ادارات بنیاد شهید، برق، گاز و مخابرات شهرستان قرچک با حضور در مساجد پانزده خرداد و فاطمه الزهرا برای مردم این منطقه در خصوص مسائل آب و فاضلاب مطالبی را عنوان کرد.

مرتضی علیکایی در مسجد پانزده خرداد باقرآباد با اشاره به محدودیت و کمبود منابع آبی، اظهار داشت: با توجه به خشک‌سالی‌های مستمر و کاهش نزولات جوی به‌ویژه در سال آبی و زمستان امسال، مهم‌ترین واصلی‌ترین مسئله‌ای که مردم باید رعایت و شرکت آبفا را در امر تأمین و آب‌رسانی یاری نمایند صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب است.

مدیر آبفا باقرآباد بابیان این مطلب که تأمین و توزیع آب شرب شهروندان، وظیفه اصلی شرکت آبفاست و در این راستا برنامه‌ریزی، اقدامات و تلاش‌های شبانه‌روزی انجام می‌شود خاطرنشان کرد: به‌منظور تأمین آب شرب موردنیاز، افزایش توان تولید و ارائه خدمات پایدار دو حلقه چاه آب در سال جاری حفر، تجهیز و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتند.

وی همچنین با اشاره به سرمای فصل زمستان و یخ‌زدگی کنتورها و اتصالات آب، تصریح کرد: با توجه کاهش شدید دما و بارش برف اخیر 470 مورد حوادث و یخ‌زدگی کنتور در منطقه باقرآباد گزارش شد و با هماهنگی و اقدامات به‌عمل‌آمده در کمترین زمان ممکن طی 72 ساعت تلاش شبانه‌روزی و امدادی برطرف و تعمیر شدند و از شهروندان محترم تقاضا می‌شود جهت جلوگیری از یخ‌زدگی و ترکیدگی کنتورهای آب به‌وسیله عایق‌های ضخیم مانند پارچه و گونی از تأسیسات آب‌رسانی ساختمان محافظت نمایند.

علیکایی در پایان از واگذاری انشعاب آب به‌صورت اقساط ویژه خبر داد و افزود: به مناسبت فرارسیدن ایام آ... دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امور آب و فاضلاب شهر باقرآباد در نظر دارد نسبت به واگذاری انشعاب آب به‌صورت اقساط ویژه اقدام نماید و شهروندان منطقه تا پایان بهمن‌ماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به آبفا باقرآباد از مزایای این طرح بهره‌مند بشوند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید