اخبار

اجرای آیین کلنگ زنی خط انتقال آب ماملو به شهر فرون آباد

اجرای آیین کلنگ زنی خط انتقال آب ماملو به شهر فرون آباد

همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر آیین آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌رسانی ماملو به شهر فرون آباد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران این مراسم هم‌زمان با اولین روز دهه مبارک فجر و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین لزومی امام‌جمعه محترم شهرستان پاکدشت، دکترقمی نماینده محترم مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس نوذری پور قائم‌مقام آبفای استان تهران، مهندس کارگری مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران، تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت و دیگر مسئولین شهری در شهر فرون آباد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر قمی نماینده مردم شریف شهرستان پاکدشت بابیان اینکه آب الفبای آبادانی است و خدمتی بالاتر از آب‌رسانی نیست از زحمات شرکت آبفای استان تهران وآبفای جنوب شرقی در خدمت‌رسانی به شهرستان پاکدشت تقدیر و تشکر نمودند و خواستار تسریع در اجرای این طرح به شهر فرون آباد شدند.

مدیرعامل شرکت آبای جنوب شرقی هم‌زمان با اجرای این پروژه گفت: این عملیات در نخستین روز دهه فجر باهدف بهبود کمی و کیفی آب شهر فرون‌آباد آغاز می‌شود.

کارگری افزود: این طرح بااعتبار اولیه ۸۴ میلیارد ریال و از محل اعتبارات ملی آب‌رسانی به شهرهای استان تهران و درآمد داخلی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران انجام می‌شود و در فاز نخست آن ۳۵۰۰ متر خط انتقال ظرف مدت شش ماه انجام و در فاز دوم یک مخزن ذخیره با ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب احداث می‌شود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید