اخبار

بازدید ریاست دانشگاه آزاد از تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا

بازدید ریاست دانشگاه آزاد از تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا

ریاست دانشگاه آزاد ورامین –پیشوا به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پیشوا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که در پی انعقاد تفاهم‌نامه علمی و پژوهشی شرکت با دانشگاه آزاد ورامین پیشوا انجام شد همچنین اعضا هیئت‌علمی فعال مرکز تحقیقات نوین این دانشگاه و معاونین و مدیران شرکت حضور داشتند.

در ابتدا حاضرین از سایت‌های مختلف تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا و تجهیزات مکانیکال راه‌اندازی شده در این طرح زیست‌محیطی بازدید به عمل آوردند.

در ادامه نشست مشترکی در محل تصفیه‌خانه برگزار شد و مطالب و پیشنهاداتی درزمینهٔ اجرای برنامه‌های پایلوتی از سوی دانشجویان، استفاده از پساب تصفیه‌خانه فاضلاب برای پرورش بذرهای تحقیقاتی، اجرای طرح‌های پژوهشی در راستای نیاز منطقه، کاهش هزینه‌ها، روش و شیوهای مصرف انرژی، مدیریت مصرف و تغییر رفتار و رویکرد مصرف‌کنندگان بین طرفین موردبحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین دو طرف بر ارتقا و رشد صنعت، تعامل‌های پژوهشی و تحقیقاتی، همکاری‌ها علمی، بهره‌وری از دانش و توانایی‌های نیروی انسانی تأکید کردند.

۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید