اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی تهران از بهره برداری هشت حلقه چاه آب شرب خبر داد

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی تهران از بهره برداری هشت حلقه چاه آب شرب خبر داد

مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از حفاری و تجهیز هشت حلقه چاه آب آشامیدنی در شهرهای تحت پوشش خدمات آب رسانی این شرکت در پایان برنامه 9ماهه سال جاری خبر داد.

مهندس علیرضا کارگری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ارائه خدمات پایدار به شهروندان محترم در همه بخش ها و در طرح های آب رسانی شامل تامین،توزیع،اصلاح و توسعه،ساخت مخازن و دیگر پروژه ها از اولویت اساسی این شرکت است و در همین راستا به منظور تولید آب شرب پایدار ، هشت حلقه چاه از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه در شهرستان های ورامین،قرچک،پیشوا و پاکدشت حفر و پس از تجهیز در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران با بیان این مطلب که افزایش ظرفیت پدافندی آب از دیگر اهداف حفاری و تجهیز این چاه ها بود،خاطرنشان کرد: با توجه به شیوه حفاری و عمق مناسب این هشت حلقه چاه و نتایج بدست آمده از اجرای عملیات آزمایش پمپاژ ،توان تولید و دبی آب در همه شهرها متناسب با رشد جمعیت افزایش یافت.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای جنوب شرقی تهران با اشاره به بهره برداری از فاز نخست آب رسانی سد ماملو به شهرستان های پاکدشت و قرچک تصریح کرد: هم اکنون فاز دوم این طرح جهت  انتقال آب سد ماملو  به سایر  شهرهای جنوب شرق در حال انجام است و در راستای  جبران افت منابع و نیاز روز افزون این مناطق، بهره برداری از این هشت حلقه چاه با ظرفیت مجموع 175 لیتر در ثانیه اقدام گردید.

مهندس کارگری در پایان با اشاره به برداشت بی رویه منابع آب بویژه در حوزه کشاورزی از آبخوان سبب پدیده  فرونشست زمین در منطقه جنوب شرق استان تهران می شود ،افزود: این زلزله خاموش سبب کج شدن جداره، پارگی و کاهش دبی چاهها می شود و سالانه این شرکت پروژه هایی را برای حفاری چاه های جدید اقدام می نماید.

۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۵۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید