اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی در آبفای جنوب شرقی استان تهران

برپایی نمایشگاه نقاشی در آبفای جنوب شرقی استان تهران

دو هزار نفر از دانش آموزان مدارس جنوب شرقی استان تهران برای برگزاری نمایشگاه نقاشی با موضوع آب با ارسال آثارشان مشارکت کردند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در پی فراخوان عمومی این دفتر جهت برگزاری مسابقه و نمایشگاه نقاشی با موضوع آب و زندگی، دانش آموزان مدارس شهرهای تحت پوشش مشارکت بی نظیری از خود نشان دادند و دو هزار اثر نقاشی ارسال کردند.

سعید محمدیان در ادامه با بیان این مطلب که این مسابقه در سه سطح ابتدایی، دوره اول و دوم  با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب،نشان دادن نقش و اهمیت این مایه حیاتی در زندگی بشری و بیان محدودیت های منابع آبی برگزار شد خاطرنشان کرد: با توجه به این که در سال های اخیر اقدامات و فعالیت های مناسبی در زمینه بحران آبی انجام شد دانش آموزان موضوعات مختلف را شامل کم آبی،مصرف بهینه آب، صرفه جویی  و کمبود منابع آبی بهترین نحو به تصویر کشیدند.

وی تصریح کرد: با تشکیل کمیته داوری،آثار ارسالی دانش آموزان  با حضور اعضا  این کمیته بررسی شد و از میان دوهزار اثر نقاشی 32 مورد بعنوان آثار برگزیده انتخاب شدند و با برپایی نمایشگاه نقاشی به نمایش گذاشته شدند.

محمدیان افزود: این نمایشگاه نقاشی در محل دفتر روابط عمومی شرکت به مدت سه روز برگزار می شود و همچنین از صاحبان آثار برگزیده نیز با اهدا هدایایی تقدیر بعمل می آید.

۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید