اخبار

تقدیر و تجلیل از مدیران و کارشناسان اجرایی ، مشاوران و پیمانکاران طرح فاضلاب شهری پیشوا

تقدیر و تجلیل از مدیران و کارشناسان اجرایی ، مشاوران و پیمانکاران طرح  فاضلاب شهری پیشوا

طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از عوامل اجرایی ساخت و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پیشوا تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران : این مراسم تقدیر در حاشیه تشریفات تحویل موقت پروژه در محل تصفیه خانه فاضلاب پیشوا برگزارشد مدیران عامل شرکت های ری آب،پارس آب تدبیر و آب پردازان بهار ،معاون فنی مهندسی  و مدیران اجرایی شرکت  حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این مراسم با تقدیر و قدر دانی از مجریان ساخت و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پیشوا،طی سخنانی اظهار داشت: این طرح اقتصاد مقاومتی و زیست محیطی  با تلاش شبانه روزی،برنامه ریزی و سرعت بخشیدن به مراحل اجرایی ساخت آن با همدلی و مشارکت کار فرما،پیمانکاران و مشاوران به بهره برداری رسید.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با بیان این مطلب که با بهره برداری از این تصفیه خانه گام مهمی در توسعه پایدار در شهرستان پیشوا ایجاد می شود خاطرنشان کرد: با ساخت وراه اندازی این طرح زیست محیطی،رسالت و وظیفه اصلی ما این است که با مشارکت مردم و دولت کلیه فاضلاب های موجود شهری را جمع آوری نمائیم و با تکمیل خطوط فرعی و نصب انشعابات باقیمانده،این تصفیه خانه به ظرفیت اسمی خود برسد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با اشاره به محدودیت های منابع مالی،تصریح کرد:به رغم محدودیت های شدید مالی، ما باید بر اساس برنامه ریزی و جدول زمان بندی شده، به تعهدات اجرای خطوط و نصب انشعاب، مطابق  بودجه سال 96 برسیم و با بهره برداری کامل از این طرح علاوه بر استفاده از پساب خروجی در مصارف کشاورزی،صنعتی و آبیاری فضای سبز، در بخش انرژی هم از فضای این تصفیه خانه برای برق خورشیدی و استفاده از لجن خشک برای سوخت نیروگاه با سوخت فسیلی از مشارکت بخش خصوصی استفاده نمائیم.

در پایان به رسم یادبود و  با اهدا لوح تقدیر، از تمامی عوامل اجرایی ساخت و بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب پیشوا قدردانی گردید.

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۲۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید