اخبار

دیدار مدیرآبفا پیشوا با امام جمعه این شهرستان

دیدار مدیرآبفا پیشوا با امام جمعه این شهرستان

 طی نشستی صمیمی  مدیر و جمعی از کارکنان امور آب و فاضلاب  شهر پیشوا با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این نشست به مناسبت سالگرد تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در محل دفتر امام جمعه شهرستان پیشوا در فضایی معنوی و صمیمی برگزار شد.

مدیر آبفا پیشوا در این دیدار با گزارش برنامه های در حال اجرا و عملکرد آب رسانی،تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز شهروندان،اظهار داشت: طرح های مختلف آب رسانی،شامل حفر چاه،اجرای خطوط انتقال، ساخت مخازن و اصلاح و توسعه شبکه با هدف تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز شهروندان از سوی امور آبفا پیشوا انجام می شود.

مجید شکرزاده در ادامه با اشاره به بهره برداری از فاز نخست طرح  فاضلاب شهری  پیشوا،افزود: تکمیل و بهره برداری از فاز نخست طرح فاضلاب پیشوا گام مهمی در ارتقا بهداشت و جبران کمبود آب این شهرستان است.

وی در پایان با اشاره به راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب پیشوا از امام جمعه این شهرستان با توجه به طرح پیش فروش عید تاعید تقاضا نمود در زمان برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه  مومنین و نمازگزاران را جهت مشارکت  به خرید انشعاب فاضلاب شهری تشویق و ترغیب نماید.

امام جمعه شهرستان پیشوا در این دیدار  با ابراز رضایت از عملکرد امور آبفا شهری، با توجه به کاهش نزول باران موضوع کمبود و محدودیت منابع آبی را در این شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست.

 حجت الاسلام باقری در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه آب در کتاب آسمانی قرآن و دین مبین  اسلام،افزود:با عنایت به  فرهنگ اعتقادی مسلمانان که بر مسئله قناعت و صرفه جویی  تاکید بسیاری دارد لذا ضروری است  با وجود بحران آبی در کشور،صرفه جویی و مصرف بهینه  این مایه حیاتی را در سرلوحه برنامه زندگی قرار بدهیم.

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید