اخبار

مدیرعامل آبفا جنوب شرقی تهران از اجرای 62 کیلومتر لوله گذاری آب در شهرهای تحت پوشش خبرداد

مدیرعامل آبفا جنوب شرقی تهران از اجرای 62 کیلومتر لوله گذاری آب در شهرهای تحت پوشش خبرداد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از اجرای 62 کیلومتر لوله گذاری آب در شهرستان های ورامین،پاکدشت،پیشوا و قرچک خبر داد.

مهندس علیرضا کارگری ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان محترم جنوب شرق استان تهران و به منظور اجرای طرح های مختلف آب رسانی شامل اصلاح، توسعه شبکه و خطوط انتقال آب در نه ماهه نخست سال  96 جلوتر از برنامه زمان بندی، اجرای 62 کیلومتر لوله گذاری آب در شهرهای تحت پوشش این شرکت انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با اشاره به محدودیت و کمبود منابع آبی اجرای طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب را یکی از اولویت های شرکت برشمرد و افزود: اجرای عملیات اصلاح شبکه آب رسانی و از مدار خارج کردن خطوط فرسوده، گام مهمی در اجرای طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب است و به همین منظور شرکت آبفا جنوب شرقی تهران از ابتدا سال جاری، نوسازی خطوط آب رسانی را آغاز و تا پایان آبان ماه  بیش از 27 کیلومتر در این بخش لوله گذاری شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا جنوب شرقی تهران با بیان این که شهرهای تحت پوشش خدمات آب رسانی با رشد جمعیت و افزایش مهاجرت روبرو هستند،خاطرنشان کرد: با توجه به رشد جمعیت، ساخت و سازهای جدید  و در پی آن ایجاد شهرک های مسکونی نوساز و توسعه فضای شهری لازم است شبکه آب رسانی نیز توسعه پیدا نماید و در همین راستا نزدیک به 18کیلومتر لوله گذاری اجرا گردید.

مهندس کارگری در پایان افزود: به منظور افزایش توان تولید و انتقال آب شهری،17کیلومتر لوله گذاری چدن داکتیل در اقطار 400 تا 1200میلی متری جهت اجرای خطوط انتقال آب در راستای بهره مندی شهرستان های جنوب شرق استان تهران از فاز دوم آب سدماملو انجام شد.

۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۲۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید