اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی تهران گفت : بسیج نیروی کارآمد کشور در همه میدان ها است

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی تهران گفت : بسیج نیروی کارآمد کشور در همه میدان ها است

 به مناسبت  فرا رسین هفته بسیج همایش بسیجیان شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران : در همایش بسیجیان شرکت که در اولین روز از آذر ماه سال جاری مصادف با هفته بسیج در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد مدیرعامل،معاونین و مدیران و کارکنان شرکت حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدا همایش بسیجیان با تبریک هفته بسیج،اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه آب و فاضلاب اکثر قریب به اتفاق کارکنان از نیروهای مخلص بسیجی هستند و این مهم نعمت بی نظیری در عرصه خدمات رسانی است.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با تکریم شخصیت حضرت امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: امام خمینی رحمت الله علیه فرد و شخصیتی تاثیر گذار در تاریخ بودند و با درایت و تصمیم ایشان بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 58 روز پنجم آذر سازمان بسیج تاسیس شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی با اشاره به جمله معروف امام خمینی در مورد بسیج ((بسیج لشکر مخلص خداست)) تصریح کرد: با ظرفیت و تعهدی که در نیروهای بسیجی دیده می شود می توان گفت بسیج نیروی کارآمد کشور در همه زمینه ها  و میدان ها است.

مهندس کارگری در ادامه با اشاره به چالش بزرگ حوزه آب اظهار داشت: با توجه به مصرف سرانه بالا ، محدویت منابع و بحران آبی و ضرورت اجرای مدیریت مصرف،می توانیم از ظرفیت بسیج در اجرای طرح ها با مدیریت مصرف در این بخش استفاده نمائیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا جنوب شرقی با بیان این که مصرف آب در بخش های کشاورزی،صنعت و شرب در کشور نسبت به سایر کشورها بی رویه و بسیار بالا است،افزود: در برخی از کشورهای اروپایی با وجود این که میزان بارش نسبت به کشور ما سه برابر است سرانه مصرف 130 لیتراست ولی در کشور ایران اکثر شهرها سرانه مصرف بالاتر از 200 دارند و این چالش و رفتار نادرست را می توان با سازمان های مردم نهاد به ویژه بسیج مدیریت کرد.

در این نشست همچنین فرمانده بسیج شرکت،ضمن ارائه گزارش مبسوط و جامع از عملکرد حوزه بسیج شهدای پانزده خرداد شرکت،مطالبی را در زمینه فعالیت و اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت مصرف آب عنوان کرد.

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۰۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید