اخبار

بازدید دانش آموزان پیشوا از تاسیسات آبرسانی

بازدید دانش آموزان پیشوا از تاسیسات آبرسانی

دانش آموزان دبستان ابتدایی امین شهرستان پیشوا از تاسیسات آبرسانی و آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی تهران:مدیر امور آبفای پیشوا در ابتدای این بازدید  که از محل مخزن زمینی انجام شد مطالبی را در خصوص منابع تامین آب شرب این شهر و همچنین مراحل تولید،انتقال، و چگونگی ذخیره سازی  و توزیع برای دانش آموزان این مدرسه بیان نمود.

اکبر سلطانیان  در بین دانش آموزان دبستان امین افزود:  نقش و اهمیت آب در زندگی بشری بسیار حیاتی است و با توجه به این که با کمبود منابع و بحران آبی مواجه هستیم آشنایی دانش آموزان با تاسیسات آبرسانی از برنامه های کاری شرکت آبفا می باشد چرا که شما بعنوان قشر آینده ساز کشور می توانید نقش مهمی در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب ایفا نمائید.

در ادامه این گزارش آمده است: همچنین دانش آموزان  از آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی نیز بازدید کردند و کارشناسان مستقر در آزمایشگاه مطالبی را در زمینه کنترل کیفی  آب و انواع آزمایش هایی که جهت بهداشت و  سلامت آب انجام می شود را برای آنان تشریح کردند.

این گزارش می افزاید: دفتر روابط عمومی شرکت نیز در این بازدید بسته های تبلیغاتی و آموزشی را با موضوع فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و آشنایی دانش آموزان با نقش این مایه حیاتی در زندگی را در بین آنان توزیع کردند.

۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۶:۰۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید