اخبار

مدیرعامل آبفای تهران از خطوط انتقال آب سد ماملوبه شهرهای جنوب شرقی استان بازدید کرد

مدیرعامل آبفای تهران از خطوط انتقال آب سد ماملوبه شهرهای جنوب شرقی استان بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از ادامه مراحل اجرای خطوط انتقال آب ماملو به شهرهای جنوب شرق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: بازدید مهندس پرورش از خطوط انتقال آب سد ماملو به شهرهای جنوب شرقی استان تهران در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران که در شهر پیشوا برگزار گردید انجام شد و در این بازدید مدیرعامل شرکت نیز حضور داشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این بازدید طی سخنانی اظهار داشت: این خط انتقال که در ادامه خطوط آب‌رسانی آب سد ماملو به شهرهای جنوب شرق اجرا می‌شود از جنس چدن داکتیل و به قطر 1200 میلی‌متر است و مطابق برنامه‌ریزی‌ها و بر اساس جدول زمان‌بندی در حال اجراست.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه بابیان با انتقال آب سدماملو به مناطق جنوب شرق استان تهران گام مهمی در تأمین آب این مناطق برداشته شد خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در ادامه اجرای خطوط انتقال آب ماملو به شهرستان‌های پاکدشت، ورامین، قرچک و پیشوا این خط انتقال از مخازن محمدآباد تا شهر خیرآباد به طول 3 و نیم کیلومتر اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین ابراز امیدواری کرد: با انتقال آب سدماملو به شهرهای جنوب شرقی استان تهران، مشکلات در حوزه تأمین و توزیع آب شرب ساکنین و شهروندان این مناطق کمتر و برطرف می‌شود.

۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید