اخبار

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مستمرمصرف بهینه آب در مدارس جنوب شرقی استان تهران انجام می‌شود

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مستمرمصرف بهینه آب در مدارس جنوب شرقی استان تهران انجام می‌شود

با آغاز سال تحصیلی جدید برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مصرف بهینه آب برای دانش آموزان مدارس جنوب شرقی استان تهران اجرا می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و مدیریت مصرف، فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی مستمر این دفتر مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در مدارس شهرهای تحت پوشش با رویکرد تغییر رفتار دانش آموزان و شهروندان درزمینه مصرف این مایه حیاتی انجام می‌شود.

سعید محمدیان با اشاره به برپایی ایستگاه دوستی با آب در نخستین روز بازگشایی مدارس در سال 96، اظهار داشت: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و در پی هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با دبستان ابتدایی باران دانش شهرستان ورامین، کارشناس مدیریت مصرف این دفتر با حضور در این نهاد علمی مطالبی را برای بیش از 250 دانش‌آموز با موضوع آموزش روش‌های مصرف بهینه آب ارائه نمود.

محمدیان با تقدیر و قدردانی از مدیریت و کارکنان دبستان باران دانش به جهت اجرای برنامه‌های فرهنگی مصرف بهینه آب، خاطرنشان کرد: در این فعالیت آموزشی، دانش آموزان مشارکت پرشوری داشتند و همچنین اقلام تبلیغاتی با محتوای مصرف بهینه در بین آنان توزیع شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید